Dzisiaj jest: 14.4.2024, imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

OKNAWEGIEL.PL - okna drewniane producent

dodano: 2024.01.24 ważne do: 2024.02.23 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:

Aktualnie popularnością się cieszą dwa rodzaje okien, czyli plastikowe i drewniane. Za okna drewniane trzeba będzie co prawda zapłacić nieco więcej, ale zapewniają one za to dużo lepsze właściwości użytkowe, szczególnie w porównaniu z najtańszymi plastikowymi. Przede wszystkim drewniane okna są stabilne i trwałe. Jeżeli się je odpowiednio pielęgnuje, to bez żadnego problemu wytrzymają kilkadziesiąt lat, nie tracąc nic ze swoich parametrów. Należą także do energooszczędnych, drewniana stolarka dysponuje niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej, a producenci cały czas szukają nowych pomysłów żeby jeszcze to polepszyć.

 W związku z tym że drewno posiada również niski poziom rozszerzalności cieplnej, to okna wykonane z niego nie odkształcają się w niskich temperaturach. Nie ma także problemów z dobraniem ich do konkretnego wnętrza. Jeśli będzie taka potrzeba, to drzwi z drewna producent wykona dokładne pomiary, a następnie zgodnie z nimi przygotuje wszystkie zamówione drzwi balkonowe oraz drzwi.

+Tekst Sponsorowany+

OKNAWEGIEL.PL
ul. Krakowska 118, 33-100 Tarnów
tel: +48 146223279
biuro@oknawegiel.pl
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 15:00

 
Kontakt
oknawegiel
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.