Dzisiaj jest: 18.5.2024, imieniny: Alicji, Edwina, Eryka
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Potęga Umysłu - rozwój dziecka Łódź

dodano: 2023.11.13 ważne do: 2023.12.13 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:

Prawidłowy rozwój dzieci - jak rodzice mogą o niego zadbać. Dzieci są istotami bardzo wrażliwymi. Nawet błahe z pozoru zdarzenia odcisnąć mogą na nich piętno na całe życie. Dużo takich pozornie drobnych zdarzeń może skutkować ostatecznie drobnymi zaburzeniami, jakich rodzice nie dostrzegają w codziennej gonitwie. Tymczasem warto wiedzieć, na które z sygnałów należy zwrócić uwagę, aby zareagować w odpowiedni sposób. Tym samym można ochronić dziecko przed cierpieniem lub też problemami, które pojawić się mogą dopiero w dorosłym życiu. Duża dostępność rozmaitych porad pozwala stać się świadomym rodzicem.

Do dyspozycji będą porady osobiste lub online. Najlepiej znaleźć w sieci miejsca opisane na przykład jako psycholog dla dzieci łódź i umówić się na rozmowę. Drugą opcją są różne poradniki, dostępne w księgarniach ale i w bibliotekach. Wśród nich będzie dużo pozycji szczegółowo omawiających rozwój dziecka rok po roku, więc łatwo wyłapać nieprawidłowości. Lecz są też książki skupiające się na konkretnych problemach, wskazując szczegółowe przyczyny i sposób postępowania. Lecz tutaj potrzebna może być dodatkowo profesjonalna pomoc.

+Tekst Sponsorowany+

Gabinet psychoterapeutyczny
ul. Gdańska 91 bud. D, IV piętro
90-613 Łódź

Kursy, warsztaty i zajęcia dla dzieci
ul. Gdańska 91 budynek F, I piętro
90-613 Łódź

tel. 727687480
E-mail: info@potegaumyslu.pl
 
Kontakt
potegaumyslu
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.