Dzisiaj jest: 14.4.2024, imieniny: Bernarda, Martyny, Waleriana
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

AUTOCARDAN - serwis wałów napędowych

dodano: 2024.02.05 ważne do: 2024.03.06 wyświetleń: 48
Szczegóły ogłoszenia:

W jakich przypadkach warto pomyśleć o zregenerowaniu wału napędowego. Wały napędowe są stosowane w dużej ilości pojazdów, szczególnie w sprzęcie ciężarowym i rolniczym. Są one projektowane w taki sposób, aby wytrzymywały możliwie długo ciężką pracę. Ale że narażone są one na liczne niekorzystne warunki, to w pewnym momencie i tak zużyją się tak bardzo, że nie będą mogły pełnić swojej roli. W takich sytuacjach można oczywiście kupić całkiem nowy wał i go zainstalować,

ale to będzie się wiązało z wysokimi kosztami. Alternatywną opcją będzie poddanie takiego wału regeneracji, jaka powinna mu przywrócić mu odpowiednią funkcjonalność i pozwoli jeszcze wiele lat pracować. Oczywiście taka regeneracja nie jest wykonalna we wszystkich przypadkach, wszystko będzie zależało od tego, taki jest charakter zużycia, ale przeważnie da radę ją zrobić. Ważne będzie jednak to, żeby zajmowała się tym firma posiadająca odpowiedni sprzęt i doświadczenie do tego. A taką firmę bez problemów się znajdzie przy pomocy jednej z wyszukiwarek, po wpisaniu w niej hasła wyważanie wałów.

+Tekst Sponsorowany+

AUTOCARDAN regeneracja wałów napedowych
05-850 Ożarów Mazowiecki/Ołtarzew
ul. Poznańska 243
tel.: 506 054 059
email: walynapedowe@wp.pl
Pracujemy:
Poniedziałek – Piątek 8-17
Sobota – 8-15
 
Kontakt
autocardan
woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.