Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Kursy językowe dla firm Warszawa

dodano: 2024.05.21 ważne do: 2024.06.20 wyświetleń: 29
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Kursy językowe dla pracowników sektora prywatnego jak i publicznego oferuje zespół TEACHERSteam – firma działającą na krajowym rynku od prawie II dekad. Szkolenie językowe może być realizowane zdalnie lub w klasycznej formie na miejscu u Klienta. Szkolimy z branżowego języka obcego, z uwzględnieniem każdego poziomu zaawansowania oraz indywidualnych preferencji firm oraz potrzeb kadr. Mamy na koncie szereg zrealizowanych projektów szkoleniowych dla korporacji, firm rodzinnych, fundacji czy instytucji. Naszą dumą są najlepsi lektorzy, którzy pozwalają nam utrzymywać wysoki poziom szkolenia. Oprócz kursów, oferujemy także wiele innych usług językowych jak choćby webinarów i warsztatów językowych, usług tłumaczeniowych czy weryfikacji językowych, z których korzystają działy HR w firmach. Serdecznie polecamy!
Kontakt
TEACHERSteam
Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.