Dzisiaj jest: 26.3.2023, imieniny: Dory, Olgi, Teodora
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Info o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i rzece Rega

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2023.02.10 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Serwis informacyjny o wszystkim co się dzieje w Mrzeżynie. Wakacyjne turystyczne miasteczko leży nieopodal Portu Morskiego Mrzeżyno natomiast całość znajduje się przy ujściu rzeki Regi, która płynie poprzez miasteczko Trzebiatów.
Piszemy o wędkarstwie, turystyce, ale ponadto o problemach oraz trudnościach jakie zachodzą w Porcie Mrzeżyno oraz okolicach. Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/ Turystyka w samym Mrzeżynie to milionowe inwestycje tudzież wiele atrakcji turystycznych. Piaszczyste plaże jakie kilometrami rozpościerają się na wschód oraz zachód zachęcają każdego roku tysiące zwiedzających. Przyroda wokół Mrzeżyna to czyste lasy i moc rozmaitych zwierząt. Rybołówstwo w porcie sięga najstarszych lat jakie zna ta miejscowość. Ciekawostki, informacje turystyczne, problemy a wszystko o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno również okolicach.
Zapraszamy na  https://www.portmrzezyno.pl/ 
Wiadomości turystyczne o Mrzeżynie, Porcie Morskim Mrzeżyno i okolicach ujścia rzeki Regi. 
Wędkarstwo w Mrzeżynie to niezwykle atrakcyjne zajęcie wielu turystów przyjeżdzających odpocząć na odpoczynek nad Bałtykiem. Pobliska rzeka Rega sprawia, że moc wędkarzy zatrzymuje się tu by spróbować swoich sił w łapaniu ryb. Lasy wokół wakacyjnego Miasteczka Mrzeżyna nadają owej miejscowości jeszcze przyjaźniejszego klimatu do odpoczynku. W Porcie Morskim Mrzeżyno jak i okolicach popularne stało się kempingowanie.
Wielu gości spragnionych doświadczeń, coraz częściej przyjeżdżają kamperami aby zobaczyć zachody słońca, odpocząć wśród spowijającej przyrody i pospacerować wśród drzew. W samym Porcie Mrzeżyno można zabrać się na rejs jachtem czy też pobawić motorówką. 
Zapraszamy na https://www.portmrzezyno.pl/

 
Kontakt
Redakcja
ul. Ujście rzeki Rega, 72-330 Mrzeżyno, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.