Dzisiaj jest: 16.6.2024, imieniny: Aliny, Anety, Benona
WYBIERZ JĘZYK
Ogłoszenie:

Opieka nad osobami starszymi

dodano: 2024.05.29 ważne do: 2024.06.28 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Jako platforma opiekuńcza, Opieka247.pl ułatwia znalezienie odpowiedniego opiekuna dla osób wymagających opieki, wynajem niezbędnego sprzętu medycznego oraz znalezienie zatrudnienia w branży opiekuńczej. Indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta to kluczowa cecha tej platformy, zapewniająca usługi opiekuńcze na najwyższym poziomie.

Usługa wynajmu sprzętu medycznego to istotny element oferty Opieka247.pl. Dzięki temu, rodziny mogą łatwo uzyskać dostęp do różnorodnych urządzeń, takich jak łóżka rehabilitacyjne czy wózki inwalidzkie, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu. To rozwiązanie znacząco ułatwia organizację opieki nad osobami niesamodzielnymi i pozwala na lepsze dostosowanie środowiska do ich potrzeb.

Opieka247.pl
ul. Przemysłowa 1
28-340 Sędziszów
tel. 511 777 777
info@opieka247.pl
Kontakt
Opieka247.pl
ul. Przemysłowa 1, 28-340 Sędziszów, woj. świętokrzyskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
GŁÓWNY RECENZENT
"Kiedy przeczytam nową książkę, to tak jakbym znalazł nowego przyjaciela, a gdy przeczytam książkę, którą już czytałem - to tak jakbym spotkał się ze starym przyjacielem."
                                   /przysłowie chińskie/
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.